Kategorie
Aktualności

Ciekawe nowe mieszkania

Rozwój rynku nieruchomości jest możliwy przez potrzeby jakie mają ludzie. Poprawa warunków mieszkaniowych w Polsce to najważniejszy problem społeczno-ekonomiczny pozostający wciąż do rozwiązania.

Tak naprawdę to ludzie pokazują, że nieustannie potrzebują nowych mieszkań. Natomiast na potrzeby ludzi odpowiednio reaguje rynek. Niewątpliwie aktualny czas pokazuje, że z tego dynamicznego okresu nie skorzystało jeszcze jedno pokolenie. To powoduje, że zważając na wieloletnią tradycję tendencji mieszkania w domach wielopokoleniowych – nowo wybudowane miejsca zamieszkania nie „przeżyły” jeszcze użytkowania dwóch pokoleń.

Kategorie
Aktualności

Obrót nieruchomościami w ujęciu historycznym

W obrocie nieruchomościami coraz popularniejsze stawały się kredyt hipoteczny oraz bezpośrednio system podatkowy, które umożliwiał już nawet inwestowanie. Towarzyszyło temu także sprawne działanie rynku budowlanego. Szczególnym punktem w tamtym czasie był również fakt rozwinięcia rzeczowych metod służących adekwatnej wycenie nieruchomości.

Precyzyjnie wyznaczono ramy prawne oraz instytucjonalne. Można było znaleźć coraz więcej poradników oraz pism dydaktyczne oferujące porady dla właścicieli nieruchomości miejskich. Coraz dokładniej regulowane oraz precyzowane było prawo budowlane.

Kategorie
Aktualności

Inne potrzeby mieszkaniowe

Mają temu służyć – oprócz pokoi – pomieszczenia pomocnicze: kuchnia, łazienka, ubikacja. Mieszkanie obok jedzenia jest więc najbardziej niezbędnym i podstawowym dobrem materialnym zapewniając prawidłową egzystencję. Ma to odzwierciedlenie w strukturze wydatków ponoszonych przez gospodarstwa domowe.

W budżetach domowych wydatki mieszkaniowe i wydatki na jedzenie stanowią zwykle najważniejszą pozycję. Posiadanie mieszkania pozwala również na urzeczywistnianie tzw. pragnień „wyższego rzędu”. Przykładem tego mogą być: potrzeba przynależności do określonej grupy społecznej czy potrzeba prestiżu, które można sobie zapewnić zamieszkując w luksusowej dzielnicy.

Kategorie
Aktualności

Dojazd do mieszkania i osiedla

Niewątpliwie miejsce, w którym aktualnie mieszkają klienci powoduje pewne ograniczenia. Pozostają w danym miejscu ze względu na wygodę i swoiste przystosowanie. Posiadanie nowego mieszkania może być rozumiane wielorako.

Istnieje prawdopodobieństwo, że takie nowe mieszkanie jest położone w specyficznym miejscu, gdzie wymagany jest samochód. Dojazd i swobodne życie gwarantuje posiadanie samochodu. Bardzo często decyzja o zakupie mieszkania jest zależna od posiadania samochodu.

Kategorie
Aktualności

Oczekiwania klientów na pierwotnym rynku mieszkaniowym

Ludzie oczekują szybkiego i łatwego dostępu do transportu. Funkcjonalności i nowoczesnych systemów bezpieczeństwa w budynkach mieszkalnych. Dodatkowo brane są pod uwagę elementy estetyczne i jakościowe wykańczanych budynków. Oczekiwania nabywców mieszkań na rynku pierwotnym są coraz wyższe.

Tym samym klient staje się coraz bardziej wymagający. Oczekuje mieszkania idealnego i idealnego środowiska wokół swego miejsca zamieszkania. Tak naprawdę coraz to nowe wymagania klientów kształtują kierunki rozwoju pierwotnego rynku mieszkaniowego

Kategorie
Aktualności

Mieszkania gdzie spełnią się twoje marzenia

Mieszkanie to przestrzeń , w której budujemy nasze relacje i więzi. Mieszkania na sprzedaż jakie oferujemy to niepowtarzalna oferta. Mieszkania naszego dewelopera to wybór jakości i najlepszych rozwiązań.

Mieszkania na rynku pierwotnym to mieszkania pełne piękna. Mieszkania na sprzedaż jakie my oferujemy to mieszania pełne radości i zieleni. Mieszkania zakupione u nas to najlepszy wybór. Połączenie nowoczesnej miejskiej architektury i mieszkania blisko natury i lasu.

Kategorie
Aktualności

Zakup nowego mieszkania

Kupując nowe mieszkanie mamy nie lada wyzwanie. Na rynku nieruchomości jest cała masa ofert korzystnych mieszkań z rynku pierwotnego jak i z drugiej ręki. Są jednak oferty nad którymi warto zatrzymać się trochę dłużej i poważnie rozważyć ich propozycję.

Jedną z ciekawszych propozycji jeśli chodzi o mieszkania z rynku pierwotnego to oferta Osiedla Poznańskiego. Atrakcyjna lokalizacja osiedla, rozwinięta infrastruktura osiedla, bliskość takich punktów jak szkoła, plac zabaw, przedszkole, poczta czy sklep spożywczy jest bardzo istotna. Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia szczegółów oferty.

Kategorie
Aktualności

Oferujemy mieszkania w niskich cenach

W naszej ofercie znajdziesz mieszkania w niskich cenach. Skąd taka oferta? Prowadzimy sprzedaż bezpośrednią dlatego Ty zyskujesz na braku pośredników. Zapoznaj się z naszą propozycją cenową na nowe mieszkania.

Nasza inwestycja to kilkanaście bloków w których znajduje się po 29 mieszkań. W bloku dostępna także hala garażowa. Atrakcyjna lokalizacja, na granicy Poznania, spokojna okolica. Koniecznie zajrzyj na stronę by zapoznać się z cenami.

Kategorie
Aktualności

Mamy mieszkania na sprzedaż

Oferujemy nowe mieszkania na sprzedaż. Doskonała lokalizacja pod Poznaniem. Wiele korzyści. Sprawdź ofertę i zarezerwuj swoje nowe mieszkanie. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Nasza firma oferuje nowe mieszkania na sprzedaż. Jako deweloper mamy możliwość zaproponowania Ci na prawdę atrakcyjnych cen za mieszkania. Odwiedź nasze biuro sprzedaży by poznać więcej szczegółów.

Kategorie
Aktualności

Oferta domów od dewelopera

Zakup bezpośrednio od dewelopera daje wiele korzyści. Przede wszystkim dom możemy zakupić znacznie taniej. Dodatkowo otrzymujemy wiele dodatkowych korzyści. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty na stronie.

Jeżeli chcesz zakupić nowy dom i przeglądasz rynek pierwotny to zapraszamy do zapoznania się z propozycją naszych nowych bliźniaków pod Poznaniem. Wybierając naszą ofertę zyskujesz bardzo wiele. Kluczowa jest jednak cena która na pewno Ci się spodoba!