Kategorie
Aktualności

Oferta domów od dewelopera

Zakup bezpośrednio od dewelopera daje wiele korzyści. Przede wszystkim dom możemy zakupić znacznie taniej. Dodatkowo otrzymujemy wiele dodatkowych korzyści. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty na stronie.

Jeżeli chcesz zakupić nowy dom i przeglądasz rynek pierwotny to zapraszamy do zapoznania się z propozycją naszych nowych bliźniaków pod Poznaniem. Wybierając naszą ofertę zyskujesz bardzo wiele. Kluczowa jest jednak cena która na pewno Ci się spodoba!

Kategorie
Aktualności

Zamieszkaj w swoim domu

Jeżeli poszukujesz domu w Poznaniu lub pod Poznaniem to zobacz ofertę naszych bliźniaków. Atrakcyjna cena, dobra lokalizacja i idealne połączenie z Poznaniem. Nasza inwestycja to wiele korzyści które docenisz.

Zachęcamy do odwiedzenia witryny naszej inwestycji. Oferujemy nowe domy pod Poznaniem w dobrych cenach. Bliźniaki są w dobrej lokalizacji, w spokojnej okolicy. Zobacz ofertę cenową, skontaktuj się z nami lub przyjdź do biura sprzedaży. Zapraszamy serdecznie!

Kategorie
Aktualności

Dom szyty na miarę

Każdy z nas chce zamieszkać w domu który będzie spełniać jego wszystkie oczekiwania, czy to odnośnie lokalizacji, czy powierzchni lub rozmieszczenia pokoi. Niestety często wraz z ubiegającym czasem nasze preferencje się zmieniają i coś co kiedyś wystarczało stało się po prostu niewystarczające.

Jeśli mamy możliwość zawsze starajmy się myśleć w przód. Zamiast kupować małe mieszkanie a w planach mamy założenie lub powiększenie rodziny warto kupić większe mieszkanie lub od razu dom z ogrodem aby zabezpieczyć przestrzeń dla wszystkich domowników. Bardzo atrakcyjną ofertę jeśli chodzi o domy jednorodzinne ma Osiedle Owocowe. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółami na ich stronie www.

Kategorie
Aktualności

Nowe domy w zabudowie bliźniaczej

Zachęcamy osoby które szukają domów w Poznaniu lub pod Poznaniem do rozważenia naszej oferty. Mamy do zaproponowania nowe domy pod Poznaniem w Komornikach. Pakiet wielu korzyści czeka – sprawdź ofertę.

Jako deweloper oferujemy Państwu możliwość zakupu bezpośredniego nowych domów wykonanych z wysokiej jakości materiałów. Wysoki standard w dobrej cenie. U nas zyskujesz na prawdę wiele w tak atrakcyjnej cenie. Nowe domy już czekają na Ciebie – odwiedź dział oferta i sprawdź aktualne nowe domy w ofercie które jeszcze są dostępne i czekają na Ciebie.